Jak udekorować mieszkanie w stylu nowojorskim?

Strona https://www.sklep.dastal.com.pl to kopalnia inspiracji dla dekorowania nowoczensych wnętrz. Styl nowojorski stał się niezwykle popularny w ostatnim czasie i coraz więcej osób decyduje się na urządzenie mieszkania korzystając z niego. Trudno jest się temu dziwić, bo to połączenie prostoty oraz oryginalności. Funkcjonalności oraz ponadprzeciętności. W stylu nowojorskim również idealnie sprawdzą się metalowe elementy wyposażenia wnętrz np. dekoracje Dąstal. Czy Ty również rozważałeś wykorzystanie tego stylu w swojej przestrzeni? Szukasz porad oraz inspiracji? Jeśli tak koniecznie przeczytaj ten tekst i znajdź odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.

Styl nowojorski – co go wyróżnia?

Styl nowojorski jest ponadczasowy i prawdopodobnie nigdy nie straci na aktualności.Wiele osób zastanawia się czy metalowe ozdoby do niego pasują. I zdecydowanie pasują, choć nie wiadomo dlaczego utarło się, że bazuje on jedynie na drewnie i ceramice. Metalowe dodatki mogą tam narobić naprawdę dużo zamieszania. Ze stylem nowojorskim kojarzą się również jasne przestrzenie. Wewnątrz króluje beż pod każdą postacią oraz jasne odcienie szarości. Takie mieszanki kolorystyczne sprawiają również, że nowojorskie wnętrze zawsze kojarzy się świeżo i modnie. W nowojorskim stylu również łatwo spotkać geometryczne wzory oraz dużą ilość roślinności, ale jednak o nietuzinkowym charakterze.

W stylu nowojorskim kluczową rolę odgrywa światło

W stylu nowojorskim kluczową rolę odgrywa jednak światło. Dużo lamp i ich obecność stały się wyznacznikiem. Metalowe lampy mogą więc okazać się strzałem w dziesiątkę. Dodatkowo, w stylu nowojorskim królują duże okna oraz ciężkie zasłony.

Czy pasują tam elementy wykonane z metalu?

Tak, zdecydowanie metal pasuje do każdego nowoczesnego wnętrza i jest w stanie wnieść wiele pozytywnego zamieszania.

Gdzie kupić meble oraz dodatki do stylu nowojorskiego

Kupując oryginalne meble zawsze warto jest zajrzeć do dobrych sklepów internetowych. To zawsze największy wybór oraz najniższe ceny.

Author: sztukateria-haga.pl