Stwórz nowy świeży wygląd mebli i wnętrz!

Jest kilka naprawdę fajnych projektów mebli do zmajsterkowania, które tylko czekają, więc dzisiaj zaczniemy od tych najprostszych. Oczywiście nie oznacza to, że nie są genialne i interesujące. Jednym szczegółem, który łączy je wszystkie razem, jest fakt, że może się do nich zbliżyć każdy, nawet początkujący w świecie majsterkowania i budowy mebli. Sprawdźmy je teraz jeden po drugim i dowiedzmy się więcej o nich!

Ciekawe rozwiązania dla Twoich wnętrz

Jako właściciel kota chcesz tylko, aby Twój zwierzak czuł się komfortowo i jako mile widziany gość w Twoim domu. Możesz to wszystko pokazać, budując coś wyjątkowego: domek dla kota. To naprawdę fajny projekt, który w zasadzie maskuje domek dla kota jako stylowy mebel. W rzeczywistości może być również używany jako stół akcentujący lub stojak na rośliny. Korpus domku wykonany jest ze sklejki, z małym okrągłym wejściem dla kota. Jest wsparty na małych nóżkach typu spinka do włosów. Na górze możesz zrobić z tego coś a’la dekoracyjny mebel stawiając na nim np. kwiatek lub inną figurkę!

Szafka w przedpokoju to coś, co musi być w każdym domu. Problem w tym, że te przestrzenie mają często dziwne kształty. Aby upewnić się, że szafka pasuje idealnie, być może będziesz musiał zbudować ją samodzielnie od podstaw, dostosowując plany i projekt w razie potrzeby. Uwielbiamy styl vintage i mamy nadzieję, że Ty też. Półki i organizery przydadzą się w każdym domu, bez względu na jego wielkość. W przypadku tych wysokich i wąskich przestrzeni coś takiego jak stojak drewniany w stylu drabiny na buty mogłoby działać idealnie. Na tych półkach możesz oczywiście przechowywać różne rzeczy. Jeśli dodajesz je do przedpokoju, może to być fajny system przechowywania butów. W salonie lub sypialni możesz użyć tego jako regału na książki.

Kreatywność w Twoim domu

W Twoim salonie bądź sypialni brakuje jakiegoś stylowego akcentu? Mamy dla Ciebie pomysł na stolik kawowy diy. Możesz wykonać stolik kawowy wypełniony sukulentami i kolorowymi kamyczkami. Z pewnością wygląda fajnie, przyciąga wzroki zaciekawi każdego gościa. Jak się okazuje, wszystko jest dość proste w wykonaniu… Stół jest w zasadzie pudełkiem, które zostało przekształcone w sadzarkę / terrarium. Ma górę z pleksi, która pozwala zajrzeć do środka oraz podstawę, która nadaje jej smukły i uroczy wygląd. Całość została zbudowana z sekwoi, a do projektu wybrać wystarczy minimalistyczną czarno-białą paletę choć w zasadzie wszystko zleży od Twojej wizji.
Oczywiście to nie będą prawdziwe rośliny, ponieważ konserwacja byłaby naprawdę dużym problemem, ale nadal jest to taki świeży i żywy projekt.

 

Author: sztukateria-haga.pl